Maraş Masaj Salonu Zeynep

By | Aralık 1, 2018

bazen vücudun her yerine yapılırken bazense sadece belirli bölgelere yapılmaktadır. maraş masaj salonu Belirli bölgelere yapılan bir örneği kökeni Endonezya’ya dayanan Bali Patra türüdür. Uygulamanın bu türü diğer türlerinden daha farklı olmakla beraber bunda da amaç ağrıların ve acıların dindirilmesidir. Ülkemizde de uygulanmaya başlanan uygulamanın özellikle SPA salonlarında oldukça yaygınlaşmaya başladığı görülüyor. Maraş masaj salonu

Zihinsel yönden rahatlamaya zemin hazırlanan bu masaj türü, Boreh adındaki özel yağlar ile uygulanıyor. Sadece bu uygulamada kullanmak için üretilmekte olan özel karışımlardan edilen yağ hastaya sürülüyor ve vücut üzerine el ile baskı uygulanıyor. Özel olarak yetiştirilen masörler tarafından uygulanan bu tekniğin uygulanması esnasında ve bittikten sonra küçük derecelerde ağrılar hissediliyor. maraş masaj salonu .

Uygulamada ağrı oluşması rahatlama için baskı uygulanmasından kaynaklanıyor ama ağrılar kısa zaman içerisinde yok oluyor. Ağrıların dinmesinin ardından ise vücuda rahatlama ve huzur hâkim oluyor. Zaman olarak bir saat ile bir buçuk saat arası süren bu masaj özellikle gün sonunda uygulandığında gece çok rahat bir uyku çekilmesine zemin hazırlıyor.