Maraş Andırın Mutlu Son Masaj Ümran

By | Aralık 1, 2018

tedavisinde uygulanan yöntemler ve sistemler farklılık gösterir. Maraş andırın mutlu son masaj Bu yöntemlerden bazıları şu şekildedir. Sıvazlama tekniği (Öfloraj – Strokin), Derin Öfloraj Yüzeysel Öfloraj, Yoğurma (Kneading – Petrisaj), Yuvarlama, Esnetme, Sıkma, Çimdikleme (Pincing), Yuvarlama (Rolling), Sıkıştırma (Wringing), Vuruş (Tapotman, darbeleme, perküsyon) yöntemidir.

Bu tedavi El sırtı, El kenarı, Avuç içi, yumruk ile yapılır. Andırın mutlu son masaj Bunların bazıları şu şekildedir. Alkışlar gibi vurma Clapping, hafifçe vurma Slapping, devamlı ve tempolu vurma Hacking, hafifçe tıklar gibi vurma Tapping, tempolu ve döver gibi vurma Beating, havanda döver gibi vurma Pouding, Dairesel Noktasal Baskı, Sabit Noktasal Baskı, Friksiyon Noktasal Baskı, Vibrasyon Titreşim, Shaking Sallama silkelemedir.

tedavisi doğru insanlar terapistler tarafından yapılması gerekmektedir. Maraş andırın mutlu son masaj . Eğer bu şekilde olmazsa bu tedavi dokulara fayda yerine zarar verir. tedavisi kırıklı bölgelere yapılmaması gerekir. Hasta insanda damar tıkanıklığı belirtisi varsa damara pıhtı atma olasılığı vardır. Vücut kaslarında zedelenmeler ve yırtılmalar oluşabilir. Yanlış bir şekilde uygulanan tedavi vücuda yarar sağlamak ve iyileştirmek yerine zarar verir.